אודותנו

קבוצת יהב חמיאס מובילה בתכנון וייצור של טכנולוגיות ומיכון תעשייתי מתקדם.

מי אנחנו

קבוצת יהב חמיאס היא מובילה בתכנון וייצור של טכנולוגיות ומיכון תעשייתי מתקדם. הקבוצה מאגדת בתוכה מספר חברות ישראליות, כולן בבעלות מלאה של הקבוצה, אשר ביחד מסוגלות לספק מכלול פתרונות רחב של ציוד ומיכון תעשייתי לתהליכי ייצור שונים – והכל תחת קורת גג אחת.

המשימה שלנו

בזכות ניסיון מצטבר של ארבעה עשורים, טכנולוגיה מתקדמת וייחודית, השזורה בחתירה מתמדת להתייעלות והתחדשות, והקפדה על איכות וסטנדרטים גבוהים בייצור מוצריה, ניצבת יהב חמיאס בעמדה של מובילה עולמית בתחומה, ומשימתנו לספק ללקוחותינו את המוצרים המתקדמים בעולם

מה אנחנו עושים

ברבות השנים צברה חברתנו ניסיון ומוניטין בתכנון וייצור טכנולוגיות מתקדמות בתחומים שונים, ובכללם תעשיית המזון, השמן והיין, כימיקלים, חקלאות, אנרגיה, איכות סביבה ועוד. בזכות מומחיותנו בתחומים אלו, בוחרים תאגידים מובילים, מישראל ומחוצה לה, להפקיד בידינו את האחריות להקמת מפעלים שלמים.

תהליך ארבעת השלבים שלנו

אפיון

אפיון המוצר הינו שלב מוקדם והכרחי בתהליך פיתוח מוצר, בין אם מדובר במוצר צריכה, או מכונה תעשייתית. אנו נאפיין לפרטי פרטים את מבנה המוצר, דרישות הייצור והתפעול, מגבלות ויכולות של המוצר. סדר פעולות השימוש במוצר, תחזוקה ועמידות, בטיחות ותקני בטיחות, הנדסת אנוש, ועיצוב המוצר. אנו רואים בתהליך האפיון אבן דרך משמעותית מאד בתהליך הפיתוח.

תכנון

מיד אחרי אפיון המוצר נחליט על דרך הפיתוח המתאימה ביותר למוצר שלכם, ורק אז ניתן יהיה לעבור לשלב התכנון. המהנדסים ומעצבי התעשייה שלנו יביאו את הרעיון שלכם למציאות. הם מקצוענים בתחום ויחלו לתכנן את המוצר שלכם בתכנות הדמיה תלת ממדיות, ליצור שרטוטים ולייעץ לכם מה הדרך הטובה ביותר לייצר את המוצר שלכם בדרך לשלב הייצור.

ייצור

אולמות הייצור המודרניים של יהב חמיאס מחולקים על פי סוגי המוצרים (שינוע, פילטרים, מערבלים ומיכלים). עובדי הייצור מקבלים את השרטוטים והופכים אותם למוצר פיזי. בסיום הייצור הלקוח מגיע על מנת לבדוק את המוצר.

הקמה

מובילה בתכנון וייצור של טכנולוגיות ומיכון תעשייתי מתקדם. הקבוצה מאגדת בתוכה מספר חברות ישראליות, כולן בבעלות מלאה של הקבוצה, אשר ביחד מסוגלות לספק מכלול פתרונות רחב של ציוד ומיכון תעשייתי לתהליכי ייצור שונים – והכל תחת קורת גג אחת.

יעקב יהב

יעקב הוא מייסד של הקבוצה ומחזיק במחצית מהון המניות המונפק שלה. במשך שנים רבות ניהל יעקב את מערך הייצור של קבוצת יהב חמיאס והיה ממונה על התקשרויות הקבוצה עם לקוחותיה. במסגרת תפקידו הנוכחי עוסק יעקב בניהול ענייניה הפיננסיים של הקבוצה ובפיתוח עסקי הנדל"ן שלה.

יוסף חמיאס

יוסף הוא מייסד של הקבוצה ומחזיק במחצית מהון המניות המונפק שלה. יוסף הוא בעל ניסיון רב בתכנון פרויקטים מורכבים ונחשב למומחה בעל שם עולמי לתהליכי ייצור שונים ומגוונים. בתוך כך, אף נבחר לשמש כיועץ מיוחד לאו"ם לצורך הקמת פרויקטים במדינות אפריקה ובמדינות מתפתחות נוספות.

שלומי זגורי

שלומי הצטרף לקבוצת יהב חמיאס בשנת 2009 החל משנת 2012 הוא מכהן כסמנכ"ל הקבוצה. במסגרת תפקידו הנוכחי, שלומי ממונה על מרבית ההתקשרויות והפרויקטים המבוצעים בישראל. שלומי הינו בעל תואר בוגר בהנדסת מכונות (.B.sc) ממכללת אפקה, תל אביב.

נפתלי גולדבלום

נפתלי הוא מומחה בהקמת פרויקטים שונים בענף התעשייה, ובפרט פרויקטים הקשורים בציוד ומיכון תעשייתי בתחום החקלאות ובתחום השמנים. בשנת 2002 ובמסגרת תפקידו הנוכחי הוא ממונה על כל ההתקשרויות והפרויקטים המבוצעים מחוץ לישראל. נפתלי הינו בעל תואר בוגר בהנדסת מכונות (.B.sc) מהטכניון.

הסיפור שלנו

קבוצת יהב חמיאס נוסדה בשנת 1974, על ידי מר יעקב יהב ומר יוסף חמיאס, אשר ממשיכים לעמוד בראש הקבוצה ולהוביל את פעילותה גם בימים אלו. ברבות השנים צברה יהב חמיאס ניסיון ומוניטין בתכנון וייצור של טכנולוגיות מתקדמות בתחומים שונים, ובכללם תעשיית המזון, השמן והיין; כימיקלים; חקלאות; אנרגיה; איכות סביבה; ועוד. בזכות מומחיותה של יהב חמיאס בתחומים אלו, בוחרים תאגידים מובילים, מישראל ומחוצה לה, להפקיד בידיה של יהב חמיאס את האחריות להקמת מפעלים שלמים מן המסד ועד הטפחות – החל משלבי התכנון, המשך בייצור והרכבת המכונות במפעלים ועד מסירת המפעל למזמין כשהוא מוכן לשימוש מיידי ותחזוקת המכונות במפעל במשך השנים לאחר מכן.

קבוצת יהב חמיאס מעסיקה באופן ישיר כ-170 עובדים בחברות אשר בבעלותה, ומתוכם מועסקים כ-15 מהנדסי מכונות במחלקת ההנדסה והפיתוח של הקבוצה. בשנים האחרונות רכשה יהב חמיאס את פעילותן של חברות נוספות בתחום המיכון התעשייתי, ביניהן חברת סרוגו לתכנון וייצור של מערכות ערבול ובחישה וחברת ש. ברגר לתכנון וייצור של מערכות סינון אבק לתעשייה. רכישתן של החברות הללו, בהיות כל אחת מהן מובילה בתחום פעילותה, מהווה צעד נוסף אל עבר שאיפתה וחזונה של יהב חמיאס – יצירת קורת גג אחת לכלל הצרכים של מפעלי התעשייה השונים.

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי 

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי

כתוב את הכותרת כאן

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי