חקלאות

פתרונות לענף החקלאות

יהב חמיאס טכנולוגיות החלה את דרכה כחברה המתמחה בתכנון וייצור של מיכון תעשייתי עבור מכוני תערובת וממגורות. במהלך השנים החברה למדה להכיר את כל הצרכים של תחומים אלה על בורים, ובפרט בכל הקשור לתהליכי השינוע והאחסון. כיום, בזכות הניסיון הרב והידע המקיף שהחברה צברה בתחומים אלה, ליבת הפעילות הבינלאומית של החברה היא הקמה של מכוני תערובת, ממגורות, וכן מרכזי מזון שלמים.  יהב חמיאס מספקת את מכלול השירותים להקמה של פרויקטים בתחומים אלה, החל מתכנון הפרויקט כולו, המשך בייצור המיכון, התקנתו והפעלתו, ועד לשירותי תחזוקה שוטפים. שירותים ומוצרים בולטים של יהב חמיאס בתחומים אלה הם:

פתרונות אחסון לתבואה

פתרונות אחסון לתבואה – מותאמים לטפל בכל סוגי התבואה, ובכלל זה גרעינים (סויה, חמנייה), דגנים (חיטה, שעורה, תירס) וזרעים, ותוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לשליטה ובקרה על מערכות האוורור והאקלים.

ציוד למכוני תערובת

ציוד למכוני תערובת – מותאם לכל סוגי התערובות אשר משמשים כמזון לבעלי חיים מזנים שונים, לרבות בקר, עופות ודגים. בין היתר, ציוד מתקדם לחיתוך ועיבוד התערובת, ציוד לטיפול בחומרי גלם, ציוד לערבול והזנה מדויקת, ועוד.

מערכות שינוע ואחסון לטחנות קמח

מערכות שינוע ואחסון לטחנות קמח – ציוד מתקדם לשינוע אופקי, אנכי ומשולב של חומרי גלם, הכולל מסועי חילזון, מסועי שרשרת, מסועי רצועה, מעליות כפות, ועוד. כל ציוד השינוע והאחסון יכול להיות מסופק כיחידות בודדות או כמערך משולב ומתוכנן על ידי חמיאס, עם אחריות מלאה לכל פעילות המערך ותפוקתו (כפרויקט “Turn-Key”).